Srpen 2010

Wanna Be ?

31. srpna 2010 v 16:58 | BEE.
Tak dneska jsem se rozhodla, že udělám seznam mých oblíbených spřátelených blogů.  Ale nechci jich mít třeba 30. To ne . PRAVIDLA :

1. Nebudu chodit jen já na tvůj blog a psát ti každý den způsobem : ,,Jak se máš? Co děláš? Obíhám ." a tak ..
2. Nespřátelím s každým, prostě jestli se mi budeš zdát sympatická/ý a budeš mít přehledný blog, bude se mi líbit tvůj deník, atd., tak spřátelím ..
3. Nebudeš ke mně chodit na blog jenom 1x týdně a nebudeš psát způsobem: ,,AhojQy, jaQ se máš, obíhám, taQ se měj!" NE! V žádném přápadě.
4. Na můj blog by jsi měla chodit minimálně 3x týdně a číst si nějaké mé články :) .

Jestli budeš splňovat všechny podmínky, tak klikni na "souhlasím".
Pokud ne, dej "nesouhlasím".

x-roxy-x.blog.cz

Když slyšíte písničku 10x, musíte si jí zpívat.

30. srpna 2010 v 20:50 | BEE. |  To, co mám na srdci.
x-roxy-x.blog.cz
Úsměv a máávat.
Už jen zítra - poslední den prázdnin. To to tak neskutečně rychle utelko ! Ani to není možný. Ach jo .. Dneska se celý den koukám na "Vyprávěj". Krásný to seriál. Mohly jste si povšimnout nového laye. Něco je inspirováno, něco ne :). Ach jo, už se mi chce docela spát, tady doma je vedro. Normálně jsme museli zatopit. Venku je okolo 10° a já asi bez bundy nevyjdu ven. Taky máte takový divný počasí ? Občas prší, občas NE. Je to divný. Dneska jsme jely s mamkou zařídit obědy ve škole a ještě průkazky na autobus. Zase ta škola. Půjdu do osmičky a v rozvrhu je napsáno : Od Po-Čt do 15:10 poseru se. Musím jít, tak úsměv a mávat, bááj.

GRAFIKA

30. srpna 2010 v 20:22 | BEE.

GRAFIKA


Nic nekopíruj, vše co tu vidíš je mé grafiky. Radši bych to nezkoušel/a !

Tak ještě poslední výlety ..

26. srpna 2010 v 14:10 | BEE. |  To, co mám na srdci.
www.x-roxy-x.blog.cz originals
nazdár, děcká .
Tak jsem se v sobotu večer vrátila domu. YAHOO ! Už mě to štve to slovo, pořád píšu ,,yahoo" pradon, jsem otravná, ale baví mě to. Muhehe .. Pardon, že jsem se neozvala, ale byla jsem venku a užívala jsem si poslední teplé dny, no můžu vám říct, že se na další počasí netěšim. A za chvíli škola ! Dneska jsem spala ve stanu a za chvíli, asi ve 3 jedem na výlet, někam .. nevim kam. A vrátíme se v sobotu, budeme spát v karavanu. A opět YAHOO ! :DD Tak se mějte, čůůs. ♥

A zítra frčíme ♥

20. srpna 2010 v 21:15 | BEE. |  To, co mám na srdci.
www.x-roxy-x.blog.cz
Ahoj, vy moje koťátka ! ♥  Tak zítra už odlítáme, dobrý, ne ? Už se moc těšim, ale tak strašně moc, už to nemůžu ani napsat, je to nepopsatelný ! ♥ Až budu doma, hned Vám napíšu, jasné ? Ale né, hned, nejdřív si musím vybalt kufry atd.. takže potom nu .. a bude nový lay, takže si budete muset počkat, tenhle je starý, jednoduchý, divný, prostě shrnu TO: Hnusný ! A jestli te´d někdo nekam jede na nějakou dovolenou, tak a´t si to tam žuije ♥ Prý má být atrašně hezký počasí, až přiletim, takže dobrý. GOOD ! ♥ zatím se mějte hezky, koťátka, BYE, BYE ! ♥

Za 50 let vám (asi) napíšu.

4. srpna 2010 v 13:16 | coff^ |  To, co mám na srdci.

-------------------------------------------
TADY? Vedro největší. TADY? Nuda největší. TADY? Řev největší. TADY? Smutno nejvíc. TADY? Mě všichni serou. TADY? Je prostě všechno posraný.

Ano, je to tak. Prostě měsíc a pět dní bez rodičů, kámošek, bez Česka. Nevim co tady dělat. Ano - moře tu je. To jo, ale co? mě stačí to koupaliště a bazén. Ach jo.. zkuste si být v mý kůži. Asi to není moc příjemný jen tady trčet a some peoples na vás začnou ječet arabsky. Ano - fakt je, že tu máme kámošky a sestřenky, mluví s námi anglicky je to docela dobrý. Ale jinak "humáč". Už chci do školy. A navíc - blog se mi posral, někdo sem nechodí, ani se nedivim.
Lidi a co vy a prázdniny? Určitě dobrý, jenže to ještě nevim, jeslti někdo napíše nějakej komentář.
si už se s vámi rozloučím a (možná) tady v tý prdeli napíšu ještě článek.
BYE.