Info - Klub

16. března 2009 v 18:23 | Roxy
Něco ke Klubu, aneb co to vlastně Klub znamená:
Takže tu bude klub. Nejspíš jste si všimli v menu. Většina už asi ví, co vlastně tzv. "Klub" znamená. Někteří ne. Někteří vlastně ani nemají tušení co ten "Klub" je. Tak já Vám to povím, aby jste byli trošku v obraze - V uklubu se jedná dalo by se říct o úkoly. Já Vám budu zadávat různé úkoly atd. a vy za to budete dostávat body.Za ty body budete dostávat různé diplomky, něco ode mně vyrobené nebo tak, ale to už nechte na mě. Podle toho, kolik budete mít bodů, tak Vám dám ty diplomky atd. Přihláška tu bude brzo. Hlavně bych chtěla poprosit, toho kdo by se do toho klubu přihlásil, tak aby se nestyděl za svoje fotky. Já Vám budu dávat úkoly jako např.: Vyfoť se s Crazy účesem, vyfoť se se svým mazlíčkem atd. Ale nebudou to úkoly jen o focení, ale třeba také o grafice.
Tak to by bylo asi tak vše ke klubu.

Rubrika Klub:
V rubrice Klub najdete všechno. V rubrice Info najdete Infa, v rubrice uživatelé - budete tam všichni vypsané jako uživatelé, kteří se do klubu přihlásili (chápate (snad)). A najdete tam ještě Úkoly Klubu - budou tam napsané ty vaše úkoly, který Vám já osobně zadám.

Máte ještě ňáké dotazy ? Napište na můj e-mail: Ka.tty777@seznam.cz a nebo mi napište na skype: mykysek.730 a nebo na ICQ: 351-229-861

Děkuju, Roxy.
 


Komentáře

1 x L[a]Dy X SbééNečQo..Který Tě mRtě žEre.. | Web | 16. března 2009 v 21:04 | Reagovat

Ahoooy.SBéé...ZAs MooC ráDA vidim TVůJ BLOg...A chci Ti něco OZnámiT....NA mim BLogu se Objevili PřiHlášky do Sonc (soutěž o nej colorku)....Byla BYch mOOoc ráDA kdyby seS PřiHlásiLA...:)

NAjdeš hNéd JAko 1.čláNEQ..pp

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.