4. díl Smolařka - ,,Průser"

5. března 2009 v 15:50 | Roxy


V minulém díle : " Hele, a co kdyby jsme tě ............... nedořekl dědeček.

" Co dědečku? " čekala jsem nadšeně...
" No já jsem myslel.. No jako bez urážky jsi taková,jak bych to řekl.. " "Ošklivá ??"
"Né, to né.. vůbec jsem krásná slečna,ale ty tvoje vlasy, oblečení,mohola by ses také malovat,žádný make-up to né, to vůbec ale třeba jen lesk a řasenku,to teď teenky dělají." " No to je pravda,u nás ve třídě si také dávají make-up jenže já to nesnášim." řekla jsem .. " Make-up by se ani k tobě nehodil,máš krásnou pleť,ale mohla by jsi nosit čočky místo těch ošklivejch brejlí a................ "Co....."
"Ty sponky co nosíš jsou takové dětinské, pearcingy necháme nějak odstranit, i když nevím jak,ale nějak to uděláme,uděláme pro tebe velikou změnu chceš ?"
" No byla bych ráda ... a moc... " řekla jsem s velikánským úsměvem..
"Hele a kolik už je hodin .. 8:12... a rodiče ani nevědí kde jsi. "
"A jo,no a mám průšvih,dědo co budu dělat,rodiče mě zabijou...." rozbrečela jsem se ..
" Prosimtě proč by tě zabíjeli.. " "Nepřišla jsem v čas,no a co teď,ach joo... a zí?" tra do školy,pane bože, mám skaženou náladu.." " Neboj já tě odvezu meluzínou,aby ses nebála jít domu,a ještě k tomu lesem,tu cestu nemám rád. " " Já už jsem si zvykla.""Dobře,tak už ale jedem.." " Ale počkejjj...... ty jako mě vysadíš u našeho domu ? a co jim řeknem ?" "Né, budeme se po tají setkávat,jsi moje vnučka,a tak to i zůstane,vysadím tě za rohem." "A jak se mám vymluvit.?" "Hele to zmáknem,jen řekneš že tě někdo doučoval na MaTematiku,a bude to. " "Dobře"
Nasedli jsme tedy do auta.. jely jsme asi 15 minut..
"Tak tady to je, žejo ?" zeptal se děda.. " Ano, děkuji."
Zaťukala jsem na dveře.. a .... odemknula máma.. : " Sandro,málem jsme volali policajty,co si to dovoluješ,kde si byla ? " "Doučovala mě jedna holka.."
" Příště tohle na nás nezkoušej, už tě nechci ani vidět... " " Co to jseš za matku ? Takhle se matka chová ke své dceři, takhle ? No to teda promiň,ale já už tě taky nechci vidět.. " styděla jsem se,že jsem tohle řekla, ale už mě to prostě štvalo, rozbrečená jsem si šla lehnout do postele. druhý den ráno mi bylo strašně blbě... tak jsem nešla do školy,máma jela s tátou do práce no a já jsem měla možnost jít k dědovi..
šla jsem,ale najednou...........

 


Komentáře

1 Renatka .. | 5. března 2009 v 16:07 | Reagovat

superky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.